Pořádali jsme

2017

27.10. TŘI SESTRY, DOCTOR P.P. – KZ Orfeum, Kadaň

16.09. AFFORESTATION 2017 – areál firmy Toyoda, Klášterec nad Ohří
ANNA K.

09.09. KLÁŠTERECKÉ PROMENÁDY – Lázně Evženie, Klášterec nad Ohří
XINDL X, EDDIE STOILOW, MAREK ZTRACENÝ, SUPPORT LESBIENS, TURBO, CHAI

24. 06. VYSMÁTÉ LÉTO – XIV.ročník hudebního festivalu – Pod kadaňským hradem – učinkující ZDE

25. 03. HORKÝŽE SLÍŽE, AJDONTKER – KZ Orfeum, Kadaň

10. 02. SLZA – KZ Orfeum, Kadaň

2016

19. 11. MIG 21 – KZ Orfeum, Kadaň

22. 10. MANDRAGE, HOLDEN – KZ Orfeum, Kadaň

10. 09. KLÁŠTERECKÉ PROMENÁDY – Lázně Evženie, Klášterec nad Ohří
VYPSANÁ FIXA, RYBIČKY 48, WOHNOUT, MIRO ŠMAJDA, WE ON THE MOON, BOOGER

25. 06. VYSMÁTÉ LÉTO – XIII. ročník hudebního festivalu – Pod kadaňským hradem – učinkující ZDE

02. 06. ARLA PLAST zajištění soukromé akce – Zóna královský vrch, Kadaň

26. 03. CITRON S LÁĎOU KŘÍŽKEM, TANJA – KZ Orfeum, Kadaň

04. 03. HORKÝŽE SLÍŽE, THE PARANOID – KZ Orfeum, Kadaň

06. 02. MONKEY BUSINESS – KZ Orfeum, Kadaň

2015

07. 11. TŘI SESTRY, MZH – KZ Orfeum, Kadaň

18. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – XII. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

26. 06. MIG 21, LOVE MAKERS – Letní kino, Klášterec nad Ohří

06. 06. MAJK SPIRIT, H 16 – KZ Orfeum, Kadaň

28. 03 HORKÝŽE SLÍŽE, X-LEFT TO DIE – KZ Orfeum, Kadaň

2014

06. 12. DIVOKEJ BILL, JELEN – KZ Orfeum, Kadaň

15. 11. MIG 21 – KZ Orfeum, Kadaň

19. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – XI. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

12. 04. MANDRAGE, EVELYNNE – KZ Orfeum, Kadaň

22. 02. KRYŠTOF, AIRFARE – KZ Orfeum, Kadaň

2013

12. 10. KATAPULT – KZ Orfeum, Kadaň

20. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – X. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

25. 05. HORKÝŽE SLÍŽE, DILEMMA, GYGY – KZ Orfeum, Kadaň

15. 03. MONKEY BUSINESS – KZ Orfeum, Kadaň

2012

13. 10. MANDRAGE, A BANQUET – KZ Orfeum, Kadaň

21. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – IX. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

09. 06. PIVOVARSKÉ SLAVNOSTI ZLATOPRAMEN – letní kino, Ústí nad Labem
CHINASKI, TOMÁŠ KLUS, MANDRAGE, UDG, KOBLÍŽCI, O 5 A RADEČEK
X-LEFT TO DIE, VOJTANO, HOT PANTS, LET ME FAAL
dvě scény, doprovodný program, ohňostroj

26. 05. TŘI SESTRY, MZH, DOCTOR P. P. , E!E – Pod kadańským hradem

15. 05. ARLA PLAST zajištění soukromé akce – Zóna královský vrch, Kadaň

24. 03. TOMÁŠ KLUS – KZ Orfeum, Kadaň

2011

10. 12. VYPSANÁ FIXA, DEL MOE (DE) – KZ Orfeum, Kadaň

05. 11. CHINASKI – KZ Orfeum, Kadaň

15. 10. SUPPORT LESBIENS, GOODFELLAS – KZ Orfeum, Kadaň

23. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – VIII. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

20. 06. SLAVNOSTI PIVOVARU KRUŠOVICE – areál pivovaru Krušovice
KRYŠTOF, DIVOKEJ BILL, WOHNOUT, MANDRAGE, SUPPORT LESBIENS, POST-IT,
O 5 A RADEČEK, HENTAI CORPORATION, MATYAS, TŘI SESTRY BANDITOS
dvě scény, doprovodný program, ohňostroj, V.I.P. občerstvení

11. 06. Oslava 100 let restaurace U České Lípy – restaurace Česká Lípa, Kladno
MONKEY BUSINESS, ZRNÍ, X-LEFT TO DIE

28. 05. LETECKÝ DEN ČÁSLAV – armádní letiště Čáslav
MIG 21, zajištění scény, ozvučení 500 m přistávací plochy

19. 03. RYTMUS , LAV, MONO, DJ SEVEN – KZ Orfeum, Kadaň

05. 03. HORKÝŽE SLÍŽE, COCOTTE MINUTE – KZ Orfeum, Kadaň

2010

18. 12. X-LEFT TO DIE, ATARI TERROR, HENTAI CORPORATION – KZ Orfeum, Kadaň

04. 12. MIG 21 – KZ Orfeum, Kadaň

06. 11. PRO-PAIN (USA), MI CITY BURNING (NL) – KZ Orfeum, Kadaň

11. 09. TŘI SESTRY, E!E, DE BILL HEADS, DOCTOR P.P. – Pod kadaňským hradem

10. 09. LUCIE BÍLÁ – Pod kadaňským hradem

20. 08. DIVOKEJ BILL, MEDVĚD 009 – Letní kino, Ústí nad Labem

24. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – VII. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

20. 06. SLAVNOSTI PIVOVARU KRUŠOVICE – areál pivovaru Krušovice
CHINASKI, MONKEY BUSINESS, PETR KOLÁŘ, UDG, EDDIE STOILOW, AIRFARE,
KURTINZANY Z 25. AVENUE, LETY MIMO, IMODIUM, LUCIE REVIVAL,
dvě scény, doprovodný program, ohňostroj, V.I.P. občerstvení

12. 06. PIVOVARSKÉ SLAVNOSTI ZLATOPRAMEN – Letní kino, Ústí nad Labem
MIG 21, MONKEY BUSINESS, MAREK ZTRACENÝ, GAIA MESIAH, EDDIE STOILOW,
SNÍH NA SCHODIŠTI, PANKIX, FIVE O CLOCK TEEA, LIVID, DEEP CUT
dvě scény, doprovodný program, ohňostroj

10. 04. UDG, FASFOOD ORCHESTRA – KZ Orfeum, Kadaň

26. 03. DIVOKEJ BILL, FIVE O CLOCK TEA – KD Repre, Most

13. 03. ANETA LANGEROVÁ – KZ Orfeum, Kadaň

23. 01. MONKEY BUSINESS – KZ Orfeum, Kadaň

2009

19. 12. X-LEFT TO DIE, THE SWITCH, RATTLE BUCKET – KZ Orfeum, Kadaň

12. 12. DIVOKEJ BILL – KZ Orfeum, Kadaň

28. 11. WOHNOUT, MATAHARI – KZ Orfeum, Kadaň

24. 10. CHINASKI, FATE MAGAZINE – KZ Orfeum, Kadaň

03. 10. J. A. R. – KZ Orfeum, Kadaň

18. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – VI. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

20. 06. SLAVNOSTI PIVOVARU KRUŠOVICE – areál pivovaru Krušovice
MIG 21, MIRO ŽBIRKA, TATA BOJS, MICHAL HRŮZA, MAREK ZTRACENÝ, MEDVĚD 009,
JIŘÍ SCHMITZER, ŠKWOR, X-LEFT TO DIE, WAŤÁK,
dvě scény, doprovodný program, ohňostroj, V.I.P. občerstvení

24. 04. KATAPULT – KZ Orfeum, Kadaň

17. 04. KRUCIPŰSK, X-LEFT TO DIE – KZ Orfeum, Kadaň

07. 03. HORKÝŽE SLÍŽE, PROHRÁLA V KARTÁCH – KZ Orfeum, Kadaň

20. 02. TATA BOJS, PLEASE THE TREES – KZ Orfeum, Kadaň

2008

06. 12. KATAPULT – KZ Orfeum, Kadaň

21. 11. KRYŠTOF, CHARLIE STRAIGHT – KZ Orfeum, Kadaň

25. 10. MIG 21 – KZ Orfeum, Kadaň

13. 09. HUDBA PRAHA, ECHT! – KZ Orfeum, Kadaň

19. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – V. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

21. 06. SLAVNOSTI PIVOVARU KRUŠOVICE – areál pivovaru Krušovice
LUCIE BÍLÁ, EDDIE STOILOW, CLOU, HORKÝŽE SLÍŽE, POST-IT, BURMA JONES, ABRAXAS,
THE APPLE, doprovodný program, ohňostroj, V.I.P. občerstvení

10. 05. Česká rocková liga – KZ Orfeum, Kadaň
HARLEJ, X-LEFT TO DIE, BED SORES, HEAD LINE

09. 05. MONKEY BUSINESS – KZ Orfeum, Kadaň

12. 04. VYPSANÁ FIXA, STO ZVÍŘAT – KZ Orfeum, Kadaň

08. 02 HORKÝŽE SLÍŽE, PROHRÁLA V KARTÁCH – KZ Orfeum, Kadaň

2007

08. 12. MIG 21, TEMPERAMENTO – KZ Orfeum, Kadaň

17. 11. KATAPULT – KZ Orfeum, Kadaň

16. 11. WOHNOUT, MEDVĚD 009 – KZ Orfeum, Kadaň

17. 10. ANETA LANGEROVÁ, ROE DEER – Sportovní hala, Chomutov

21. 09. NO NAME, EDDIE STOILOW – KZ Orfeum, Kadaň

21. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – IV. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

22. 03. MIRO ŽBIRKA – Sportovní hala, Chomutov

2006

22. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – III. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem
(odkaz vysmateleto.cz/galerie)

2005

23. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – II. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem – účinkující ZDE

2004

17. 12. CHERRY HILL – Camils club, Kadaň

10. 12. SUPPORT LESBIENS – KZ Orfeum, Kadaň

20. 11. KRUCIPŰSK – Camils club. Kadaň

23. 10. COCOTTE MINUTE – Camils club, Kadaň

21. 10. PETR SPÁLENÝ, APOLLO BAND, M. VOBORNÍKOVÁ – KZ Orfeum, Kadaň

24. 07. VYSMÁTÉ LÉTO – I. ročník hudebního festivalu – Pod kadańským hradem – účinkující ZDE

25. 03. LENKA FILIPOVÁ S KAPELOU – KZ Orfeum, Kadaň

20. 02. DIVOKEJ BILL, IMODIUM – KZ Orfeum, Kadaň

24. 01. KATAPULT – KZ Orfeum, Kadaň

2003

28. 11. ČECHOMOR – KZ Orfeum, Kadaň

21. 11. TĚŽKEJ POKODR – Camils club, Kadaň

15. 11. KAMIL STŘIHAVKA A WOO-DOO BAND – KZ Orfeum, Kadaň

11. 10. VYPSANÁ FIXA, LETY MIMO – KZ Orfeum, Kadaň

24. 05. PETR MUK – KZ Orfeum, Kadaň

15. 05. TUBLATANKA – KZ Orfeum, Kadaň

19. 04. KRYŠTOF, BEZ PEŘÍ – KZ Orfeum, Kadaň

29. 03. DIVOKEJ BILL, APPLE JUICE – KZ Orfeum, Kadaň

22. 02. KATAPULT – KZ Orfeum, Kadaň

2002

22. 12. VÁNOČNÍ DÁDA BAREVNÁ PARÁDA, pořad pro děti – Kulturní dům, Kadaň

17. 11. JŮ A HELE, HARY ŠOUMEN, pořad pro děti – Camils club, Kadaň

28. 09. ANNA K BAND – Kino Orfeum, Kadaň

15. 06. MŇAGA A ŽĎORP – Kino Orfeum, Kadaň

10. 05. KRYŠTOF – Kino Orfeum, Kadaň

2001

15. 03. CHINASKI – Camils club, Kadaň